Yoloy

Декілька фактів))

Раз - у Києві у РАГС черги на подачу заяви кожен день кількістю 80 пар. 0_о Ну я помітила, що на вулицях стало багато вагітних та людей з колясками. Але що стільки людей одружуються... Я й не знала... якщо подавати заяву зараз, то весільна може бути тіко в кінці вересня-жовтні. Отакої! ну а якщо порахувати, то  80 пар*5 днів у тижні*4 тижні на місяць = 1600 пар = 3200 людей, 3200*12 = 38 400 людей на рік одружуються. Саме дешеве весілля = 12 000 грн., виходить, що в цій сфері крутяться шальоні бабки, десь 230 млн грн на рік)))) ууууу, таке нарахувала, воопшем тут мона робить бізнес)))

Дваточкаадін - сьогодні в обід лишилась наодинці зі своїм містом.Прогулянка удалась. Побачила хлопця, скоріше за всього гея, в коротеньких джинсових шортіках, скоріше за все - обрізані джінсікі, кедах і з авоською, яку він повісив собі на плече, всередині - пляшка води і книжка. Він мені аж настрій підняв, обожнюю таких людей. Нестандартність мене пре, а авоська - то ваще-шик!

Дваточкадва - я два дня наблюдала в одній і тій же маршрутці одного офігєнного негрика, але не такого з великим носом, а типу мулата, але негра за кольором шкіри *оце завернула)))* з дредами і барабаном в чохлі, з навушників лунали запальні ритми......... І всьо паніслась мая душа мислєнно на пляж...

Трі - я сьогодні перший раз в житті захотіла з"їсти полотєнце!!!)))) побачила на вітрині шикарні подарунки: рушнички у вигляді кексиків, тортиків, вони так реалістично виглядають..))))

Ждущая і живущяя мислямі о морє Я)

ПС! - Ох, как же єнта я забила напісать! Я вчіра пєрєлістивала альбом дєтскіх рісункав учєнікоф КАДМ - бользам на душу! Куда тому соврємєнному іскусству до рісункав дєток! Вот, пока всьо, что хотєла сказать)

Дєвачка панравілась)))

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 13

такі-да.
склєроз інколи мучає

Метки

Мои фотоальбомы

Интересы
hand-made, арт, инетерсные люди, интересные места, картины, кафешки.....многое написано в разделе "О себе"))), кино, Литература, музыка, фото

Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9